Výdejní stůl s vodní lázní je postaven na svařovaném podnoží z nerez jäklu 40/40 mm třídy jakosti AISI 304. Výdejní stůl s vodní lázní je postaven na svařovaném podnoží z nerez jäklu 40/40 mm třídy jakosti AISI 304.

U pojízdného provedení je postaven na čtyřech otočných kolečkách o průměru 100mm se šedou pryžovou obručí, ze kterých jsou dvě na straně ovládání opatřena aretační brzdou. Rohy jsou opatřeny pryžovými nárazníky. Madlo je upevněno nad ovládacím panelem.
U stacionárního provedení jsou nohy opatřeny plastovými patkami o stavěcí výšce 0 až 45 mm.

U provedení s oddělenými vanami jsou lisované vany vevařeny v pracovní desce opatřené vypouštěcím ventilem. Každá z van je samostatně vyhřívaná elektrickým topným tělesem s možností plynulé regulace ohřevu. Snadné a rychlé nastavení teploty umožňuje kapilární termostat,který je umístněný na čelní straně společně s vypínačem. U vanového provedení je svařovaná vana vevařena v pracovní desce stolu. Vana je opatřena jedním výpustným kohoutem a vyhřívaná elektrickým topným tělesem s možností plynulé regulace ohřevu. Snadné a rychlé nastavení teploty umožňuje jeden kapilární termostat,který je umístněný na čelní straně společně s vypínačem. Režon je vyhřívaný radiálním ventilátorem s možností plynulé regulace teploty pomocí kapilárního termostatu. U pojízdného provedení je postaven na čtyřech otočných kolečkách o průměru 100mm se šedou pryžovou obručí, ze kterých jsou dvě na straně ovládání opatřena aretační brzdou. Rohy jsou opatřeny pryžovými nárazníky. Madlo je upevněno nad ovládacím panelem. U stacionárního provedení jsou nohy opatřeny plastovými patkami o stavěcí výšce 0 až 45 mm. U provedení s oddělenými vanami jsou lisované vany vevařeny v pracovní desce opatřené vypouštěcím ventilem. Každá z van je samostatně vyhřívaná elektrickým topným tělesem s možností plynulé regulace ohřevu. Snadné a rychlé nastavení teploty umožňuje kapilární termostat,který je umístněný na čelní straně společně s vypínačem. U vanového provedení je svařovaná vana vevařena v pracovní desce stolu. Vana je opatřena jedním výpustným kohoutem a vyhřívaná elektrickým topným tělesem s možností plynulé regulace ohřevu. Snadné a rychlé nastavení teploty umožňuje jeden kapilární termostat,který je umístněný na čelní straně společně s vypínačem. Režon je vyhřívaný radiálním ventilátorem s možností plynulé regulace teploty pomocí kapilárního termostatu.


Seznam výrobků: